Cena: 50,-
Objednat košík

Bibliofilská aukce - 25. 11. 2021, aukční síň Vltavín

Evid. číslo: 238053-25562

katalog k 188. aukci v Aukční síni Vltavín

Nakladatel: Aukční síň Vltavín

Rok: 2021

Stran: 72

Vazba: brožovaná

Kniha je skladem na prodejně

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

11x16,5

litografie

13,5x9,5

podpis autora, nákl. vlastním s podporou Národního výboru města Kroměříže a Národního výboru obce Počenic, pův. sešit, 32s., výborný stav

adresováno paní Vaníčkové, kondolence a novoroční přání, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka

podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav

1935, Zátiší - Knihy srdce i ducha

Stav: dobrý

2016, DOX - Centrum současného umění

2000, Nava

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení - lehce zažloutlé okraje knižního bloku