Cena: 50,-
Objednat košík

Bibliofilská aukce - 25. 11. 2021, aukční síň Vltavín

Evid. číslo: 238053-25562

katalog k 188. aukci v Aukční síni Vltavín

Nakladatel: Aukční síň Vltavín

Rok: 2021

Stran: 72

Vazba: brožovaná

Kniha je skladem na prodejně

litografie

11x16,5

24 x 42

litografie

15x5,5

podpis a věnování autora, vyd. Slovenský spisovatel', 1950, pův. vazba s obálkou, 58s., dobrý stav

podpis Jana Wericha na filmové pohlednici z filmu Pudr a bezin z roku 1931, výborný stav

podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav

Československá akademie věd

Stav: dobrý, obálka ušpiněná a ošoupaná, vazba uvnitř rozlepená

1998, Melantrich

2013, Brian Deck - Rob Burger

Stav: velmi dobrý, lehce odřený obal v rozích - rozbalená původní fólie