Cena: 50,-
Objednat košík

Galerie Jiří Jaskmanický - 2. aukce

Evid. číslo: 272399-87741

Rok: 2000

Stran: 92

Vazba: brožovaná

Stav: dobrý - mírně opotřebeno

KNIHA JE V EXTERNÍM SKLADU

litografie

8,5x6

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

il. Vladimír Fuka, překl. J. Pilař, vyd. SNDK, Praha, 1958, pův. vazba, vazba lehce opotřebena, dobrý stav

il. A. Scheiner, text. V. Říha, vyd. Česká grafická unie, Praha, 1918, pův. sešit, pekný stav

prostorové ilustrace V. Junek, vyd. SNDK, Praha, 1963, výborný stav

1963, Max Niemeyer

Stav: lehce opotřebená, stránky i obálka zažloutlé

2007, Vltavín

Stav: dobrý - lehce ušpiněná ořízka

1994, Knižní klub

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky mírně zažloutlé, poškozen přebal