edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav
12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav
64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav