menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


Rob Roy
500,- košík

1927, Jos. R. Vilímek

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - velmi lehce zkoseno


1944, Nakladatelství Fr. Borový

Stav: dobrý - lehce opotřebeno


1998, Nakladatelství Pragma

Stav: dobrý - mírně ošoupaná a zašpiněná vazba


1984, Slovenský fond výtvarných umení

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1985, Odeon

Stav: dobrý - lehce opotřebená obálka


2000, Votobia

Stav: dobrý - mírné opotřebení, poničená zadní strana vazby


2010, Nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1946, Nakladatelství Práce

Stav: opotřebeno - ohnutá a ošoupaná vazba


1935, Česká akademie věd a umění nákladem Československé grafické Unie a. s.

Stav: dobrý - opotřebená vazba a lemy stránek


1945, Nakladatelství Fr. Borový

Stav: dobrý - zcela uvolněná vazba


1940, F. Topič - Topičovy bílé knihy

Stav: opotřebeno - uvolněné a nažloutlé stránky


1998, Nakladatelství Lidové noviny

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


2019, Albatros

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1920, Nakladatel a knihkupec B. Kočí

Stav: opotřebeno - uvolněná vazba, natržené stránky


2019, Albatros

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1917, Nakladatel Fr. Borový

Stav: dobrý - potrhaný hřbet, ošoupaná vazba


2002, Slovart

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1991, P.J. Knittl - Signum unitatis

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé


1988, Albatros

Stav: dobrý - lehce opotřebeno


2016, Autor vlastním nákladem

Stav: dobrý - mírné opotřebení, ohnutý roh vazby


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

2010, Nakladatelství Brána

Stav: dobrý - opotřebeno


1983, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno (místy ošoupaný přebal, celkově zažloutlé)


2008, Dobrovský edice Fuego

Stav: dobrý, obálka ošoupaná a vazba odřená



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná