menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1873, B. G. Teubner

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno


Juta
150,- košík

2017, Vladimír Černil

Stav: dobrý - opotřebeno


1943, Národní práce

Stav: nepříliš dobrý, rozpadlá vazba, stránky zažloutlé, ušpiněná


2011, Práh

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení vazby


2013, Grada Publishing

Stav: dobrý, mírné opotřebení, mírně ošoupaná obálka


1989, Panorama

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné


2014, Prostor

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1989, Horizont

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


2000, Argo

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněno, ošoupán přebal


2008, Galerie Zdeněk Sklenář

Stav: dobrý - opotřebeno (odřené a místy zašpiněné desky, ztupené rohy)


2007, Moravská galerie

Stav: dobrý, opotřebeno, ošoupán přebal


2001, Aulos

Stav: dobrý - opotřebeno


1947, S.V.U. Mánes - Svoboda

Stav: dobrý, opotřebeno, rozlepena vazba


1947, Aventinum

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno - místy natrženo uvnitř rozlepená vazba - chybí původní obálka


1993, Okresní muzeum Děčín

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé


1994, Makropulos

Stav: dobrý, obálka mírně ušpiněná, stránky na okrajích lehce zažloutlé


1940, Svaz českých klubů fotografů amatérů

Stav: velmi dobrý, velmi mírné opotřebení


1959, NČSAV

Stav: dobrý, obálka místy potrhaná


1967, SNDK

Stav: dobrý, vazba mírně opotřebená, stránky na okrajích lehce zažloutlé, mírná pachová stopa


1963, SNDK

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená - lehce prohnutá - na přední straně vybledlá


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


Doporučujeme:

1989,

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka zažloutlá na hřbetu - místy potrhaná a ušpiněná


2002, Atlantis

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2011, Studio Trnka

Stav: velmi dobrý až výborný, nejeví známky opotřebení



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná