menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1993, Atlantis

Stav: dobrý, obálka opotřebená a odřená


1996, Votobia

Stav: dobrý, hřbet vazby zažloutlý, vazba na jednom místě natržená, stránky zažloutlé


1997, Votobia

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1999, Petrov

Stav: velmi dobrý, hrany hřbetu mírně ošoupané, obálka mírně opotřebená


Stav: dobrý, nevybarveno


2001, Host

Stav: velmi dobrý, stránky na okrajích zažloutlé


2000, Stehlík

Stav: dobrý - opotřebeno


1998, Nakladatelství Host

Stav: dobrý, obálka místy odřená, natržená na horní straně, listy na okrajích lehce zažloutlé


1999, Ivo Železný

Stav: dobrý, vazba mírně opotřebená, dolní hrana zohýbaná


1995, Petrov

Stav: dobrý, pravý dolní roh vazby ohnutý


1992, Atlantis

Stav: dobrý, vazba mírně opotřebená, obálka místy ušpiněná, stránky na okrajích lehce zažloutlé


2008, Kniha Zlín

Stav: velmi dobrý, velmi mírné opotřebení obálky


1996, Laser

Stav: dobrý, obálka mírně opotřebená a ohmataná, stránky na okrajích lehce zažloutlé


1994, Primus

Stav: velmi dobrý, stránky na okrajích mírně zažloutlé


1997, Mladá fronta

Stav: velmi dobrý, velmi mírné opotřebení


1998, Divadelní obec

Stav: dobrý, vazba odřená a opotřebená


1990,

Stav: hřbet vybledlý, hrany vazby ošoupané


1990, Alšova jihočeská galerie

Stav: dobrý, hřbet opotřebený, vazba místy ošoupaná, stránky lehce zažloutlé


1992, Nové město

Stav: dobrý, vazba na hranách mírně zažloutlá


2002, Baset

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, stránky na okrajích zažloutlé


Obrazy, grafika

litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

1997, Votobia

Stav: Vynikající, vazba mírně opotřebená


2001, Baronet

Stav: dobrý, listy mírně zažloutlé


1941, Macmillan & Co

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky mírně zažloutlé, obálka ušpiněná



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná