menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2019, Dobrovský

Stav: velmi dobrý


1994, ProSpektrum

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, na rozích mírně naražená, lehce ušpiněná ořízka


2020, Euromedi Group

Stav: velmi dobrý


1933, Nakladatelství R. Fiala

Stav: dobrý, dobrý, zkosený hřbet, ošoupané desky (obzvlášť hřbet a kraje)


2005, BB art

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, poškrábaná a politá, ořízka zažloutlá, 4 listy mají ohnuté rohy, jeden roh natržený


1932, Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva českoslovanského

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřeno a ušpiněno


1994, Slon - Sociologické nakladatelství

Stav: dobrý, mírné opotřebení, rozlepující se vazba


Satyr
300,- košík

Nakladatelství svazu československých výtvarných umělců

Stav: obálka opotřebená, lehce zašpiněná, obálka i stránky zažloutlé


1915, B. Kočí

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné, rozlepena vazba


1945, Karel Voleský

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, otrhaná a rozpadlá vazba


Autor

1980, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno


1947, Svoboda

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky mírně zažloutlé, ušpiněné, vazba povolená


1923, Hudební matice Umělecké besedy

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné


Autor

1939, ČIN

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozpadlá vazba


2008, Fortuna Libri

Stav: Vynikající, nový titul, ještě zabalen


2008, Christian Focus Publishing

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2000, Editions Cercle d´Art

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ořízka lehce zažloutlá


1969,

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


Stav: dobrý, opotřebeno, místy ušpiněné


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


Doporučujeme:

1970, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ušpiněná a lehce zkosená na hřbetu


2016, Muslimská obec v Praze

Stav: velmi dobrý


2006, Radioservis

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná