menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1893, Verlag das Deutschen und Oesterreichischen

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno


Autor

1917, Vlastním nákladem

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněno


1998, Filosofický ústav AV ČR

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, lehce poškozen přebal


1938, Toužimský & Moravec

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1960, Union Verlag

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce přehlá vazba


1948, Zemský cizinecký svaz

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, ušpiněn přebal


1980, Osvěta

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, lehce ošoupaný a zažloutlý přebal


1996, Pražské nakladatelství Jiřího Poláčka a Nakladatelství B. Just

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1947, Eduard Beaufort

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé, vazba rozvolněná


Autor

1922, Česká grafická Unie

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - lehce prohnuté desky - u druhého svazku značněji povolená vazba


1905, Edv. Leschinger

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněno barvou


1942, Melantrich

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, místy lehounce ušpiněná


1918, Zdeněk Nejedlý

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, ušpiněná obálka


E. Beaufort

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy lehce ušpiněné


2019, Starý most

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení - v horní části hřbetu lehké natržení


1970, Naše vojsko

Stav: dobrý, opotřebeno, obálka místy potrhaná


F. Topič

Stav: nepříliš dobrý, opotřebeno, ušpiněna a ošoupána vazba, poškozené okraje stran


2005, Hejkal

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


Autor

1927, Bohuslav Hendrich

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1995, Obrys - Kontur

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ohlé rohy titulky


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


Doporučujeme:

1997, Armex

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


2002, Amulet

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


1948, Za svobodu

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná