menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1911, vlastní náklad

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažlouté, vazba opotřebená a zašlá, listy otřepené a uvolněné


2004, Klokan

Stav: výborný


1946, Nakladatelství Dr. K. Kolářové

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, prasklá a uvolněná vazba


1946, Aventinum

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba místy vybledlá


1920, Richard Carl Schmidt & Co.

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ošoupaná vazba


1927, J. Svátek

Stav: dobrý, vazba lehce uvolněná a prohnutá


O váze
350,- košík

J. Otto

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno a ušpiněno


1934, F.Topič

Stav: dobrý, obálka opotřebená, listy lehce zažloutlý


Bohumil Sojka

Stav: dobrý, vazba lehce opotřebená


1976, Pallas

Stav: velmi dobrý


1986, Národní galerie v Praze

Stav: velmi dobrý, obálka lehce opotřebená


1996, Columbus a Knižní klub

Stav: velmi dobrý, nese pachovou stopu


1965, SZN

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, ušpiněná, zažloutlá a lehce prohnutá - místy politá


1976, Pallas

Stav: dobrý, opotřebeno


Autor

1972,

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, odřená, potrhaná, vazba ošoupaná, mírně prohnutá


1983,

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, odřená, místy natržená


1997, Perfekt

Stav: dobrý, vazba ošoupaná a odřená, uvnitř nepatrně uvolněna, na hřbetu mírně zkosená, mírně ušpiněná ořízka


1986, Aurora Art Publishers

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2005, Festival spisovatelů Praha- Nakladatelství VB

Stav: dobrý - opotřebeno


2011, Moravská galerie

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

Autor

2008, Práh

Stav: jemně odřená, dedikace bez souvislosti


2002, Metafora

Stav: dobrý, ošoupaná, odřené okraje, lehce poškozená, obálka částečně přilepená k vazbě


1956, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná