menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2012, Sociologické nakladatelství (SLON)

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1987, Mladá fonta

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1978, Pallas

slovenský jazyk 

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, odřený přebal


2006, Naše vojsko

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


Mounou
150,- košík

1938, Albert Messein

FRANCOUZSKY - dedikace autora

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba zažloutlá, odřená a otrhaná - zkosen hřbet


1970, Horizont

čtyři sešity v obálce - dílo celkem obsahuje osm sešitů - zde jsou první čtyři

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka odřená - otrhaná - místy ušpiněno


1948, Vydavatelské podniky spolku českých lékařů

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, zažloutlá, ušpiněná - místy značně otrhaná


1985, Geodetický a kartografický podnik

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno a ušpiněno


1985, Geodetický a kartografický podnik

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka i listy na okrajích zažloutlé - odřeno - místy ušpiněno


Hunde
400,- košík

1958, Artia

originální fotografie - z původních 24 fotografií chybí foto 3 a 7

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a špinavá


1994, Fragment

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno


1995, Oikoymenh

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba zažloutlá, ušpiněná a odřená


1938, Melantrich

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a ošoupaná


1940, J. Otto

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba lehce ošoupaná - ořízka a část pár stránek v zadní části místy zvlněné vlhkem


1944, Česká grafická Unie

zeměpisný čtrnáctideník

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a ošoupaná


1943, Česká grafická Unie

zeměpisný čtrnáctideník

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a ošoupaná


1951, Naše vojsko

Stav: dobrý - opotřebeno


1912, J. Otto

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba lehce ušpiněná a odřená


1994, Naše vojsko

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, pomačkané a zohýbané


Obrazy, grafika

litografie

15x5,5

Stav: velmi dobrý

32/40


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


Doporučujeme:

1937, Dědictví Komenského

Stav: velmi dobrý, lehce odřené hrany desek, zažloutlé strany


1956, Spolek českých bibliofilů - Československý spisovatel

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, mírně ušpiněná obálka, nerozřezané stránky


1987, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná