menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2014, Blue Vision

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1999, Portál

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a ušpiněná


2016, Argo

Stav: dobrý - opotřebeno


1958, Místní národní výbor v Kutné Hoře

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ušpiněná, odřená, zažloutlá a ošoupaná


1959, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno


1956, Krajské nakladatelství

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno


1991, Zvon

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená


1988, Národní galerie v Praze - Slovenská národná galéria Bratislava

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba lehce prohnutá


J. Otta

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená - desky lehce prohnuté - vazba částečně rozlepená - uvolněné strany


1936, Fr. Kodym

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená - naraženy rohy - lehce prohnuté desky - uvnitř částečně povolená


1935, Fr. Neuwirth

Stav: dobrý - vazba ošoupaná - lehce odřená - lehce zkosen hřbet


1982, Sixty-Eight Publishers

Stav: dobrý - opotřebeno - velmi lehce ušpiněno


1928, Česká grafická Unie

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - místy natrženo


Veb. E. A. Seemann Verlag

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1924, R. Voigtländers Verlag

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1925, Auktionshaus für Altertümer Glückselig Ges. M.B.H.

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba zažloutlá, ošoupaná, ušpiněná a odřená


Rudolph Lepke`s Kunst-Auction-Haus

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, ušpiněná a ošoupaná - uvnitř částečně rozlepená - uvolněné listy


2009, Sociologické nakladatelství (SLON)

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


Josef Hokr

Stav: nepříliš dobrý - vazba značně odřená, ušpiněná - na hřbetu místy rozpáraná a vybledlá - uvnitř povolená a ušpiněná


1995, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno - velmi lehce prohnuté desky


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

1984, Slovenský fond výtvarných umení

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2008, Rybka Publishers

Stav: dobrý - opotřebeno


2001, Jota

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná