Položky aukce autora: Miroslav Horníček 1918 - 2003

podpis autora, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1971, pův. vazba s obálkou, 136s., opotřebeno, dobrý stav

litografie

14,5x10

litografie

15x5,5

litografie

12,5x15,5

6/70

100x různá technika, vše signováno, podpis a věnování autora, r. 1936, volné listy v kart. obálce, dobrý stav

vyd. Sixty-Eight Publishers, Corp., Toronto, 1987, jako svou 178. publikaci, brož, 189s., výborný stav

podpis a věnování autora, vyd. Československý spisovatel', 1954, pův. vazba s obálkou, 137s., lehce opotřebeno, dobrý stav

1907, Dědictví Komenského

Stav: dobrý - opotřebeno (na deskách i uvnitř razítko knihovny, zažloutlé stránky, v textu podtrhávání a vpisky tužkou)

1984, Mladá fronta

1968, Academia

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná a odřená - uvnitř částečně povolená