Položky aukce autora: František Kupka 1871 - 1957

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

15x11

litografie

15x5,5

2001, Skira

Stav: dobrý - vazba odřená, ošoupaná a ušpiněná

2015, Věra Nosková - Klika

2011, Sociologické nakladatelství - SLON

Stav: dobrý, opotřebeno, poškozena vazba