Položky aukce autora: Bohumil Hrabal 1914 - 1997

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

11x14

95/100

litografie

16x8

1948, Historický klub

Stav: Dobrý, obálka v okrajích odřená, na dolní straně hřbetu jemně natržená a na zadní části lehce ušpiněná, hřbet malinko zkosený

1975, Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé, lehce poškozen přebal

2011, Naše vojsko

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ošoupané zadní desky