Položky aukce autora: Vladimír Komárek 1928 - 2002

podepsaná reprodukce vložena do orig. obálky, též signováno, dobrý stav

podpis autora, bez grafické přílohy, pův. sešit, 1974

litografie

15x11

24 x 42

24 x 42

soubor pohlednic: Tyl, Presl, Borovský, Dobrovský, Čelakovský, Erben, Šafařák, Kollár, Jungmann, Němcová, Marek, Palacký, dobrý stav

soubor exibris, některé signované, vše v papírové paspartě, autoři: V. Živec, A. Doležal, Malý, M. Florian, E. A. Hruška, J. Bauch, L. Vele, aj., dobrý stav

podpis autorky, česká rozhlasová novinářka a překladatelka, vyd. Nakl. politické literatury, Praha, 1963, clpl. vazba bez obálky, 150s., dobrý stav

1996, Radix

1938, Budova Manes

Stav: Dobrý, obálka ušpiněná, odřená a lehce natržená, rozlepená vazba

2010, Eroika

Stav: dobrý - lehce opotřebeno