Položky aukce autora: Alan Alexander Milne 1882 - 1956

litografie

15x5,5

litografie

9,5x12,5

litografie

15x11

komb. sign. technika J. Dudek, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1990, aut. tisk, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce, 28s., dobrý stav

podpis a věnování autora, vyd. Mladá fronta, Praha, 1954, pův. clpl. vazba s obálkou, 68s., dobrý stav

dopis s podpisem, adresováno B. Vaníčkovi, r. 1936, volný list, potrháno v horná části, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka

1966, Odeon

Stav: dobrý, obálka mírně opotřebená na hřbetě nahoře vevnitř podlepená izolepou vpředu dole vpravo natržená

1927, Svoboda a Solař

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno

1979, Odeon