Položky aukce autora: František Nepil 1926 - 1995

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

11x16,5

litografie

14,5x10

2012, Fragment

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, ořízka zažloutlá

1995, Booth- Clibborn Editions

Stav: dobrý, opotřebeno, místy ušpiněné, poškozen přebal

1997, Paseka