Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

A. J. Vrťátko: Perly české

Autor: Josef Mánes 1820 - 1871

vazba dle návrhu Josefa Mánese, ve frontispisu oceloryt s vyobrazením císaře Františka Josefa a císařovny Alžběty, kreslil Brandeis, ryl Rybička, vyd. Sbor Musea království České, Praha, 1855, pův. clpl. vazba s ornamentální a zlacenou ražbou na předních i zadních deskách podle návrhu J. Mánese, příloha s notovým zápism, 406s., vazba lehce opotřebena, natrženo při spodní části hřbetu (4 cm), zažloutlé stránky, místy stopy od polití, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

2005, Portál

2008, Reader`s Digest

Stav: velmi dobrý, desky mírně opotřebené, v rozích jemně promáčknuté

1995, Neografie