litografie

15x11

litografie

15x11

litografie

13,5x9,5

3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav

podpis a věnování překladatele, vyd.SNKLHU, 1958, Světová četba sv. 175, pův. brož, opoztřebeno, zašpiněno, 190s.

podpis a věnování autora, vyd. Československý spisovatel', 1954, pův. vazba s obálkou, 137s., lehce opotřebeno, dobrý stav

1955, VEB Bibliographisches Institut

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce ušpiněno a odřeno

1996, FLORA

Vojtěch Šeba

Stav: Výborný, desky odřené a lehce ušpiněné