litografie

15x11

24 x 42

litografie

13,5x9,5

1991, ASN repro

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ušpiněná a velmi lehce prohnutá

2007, a.ga.ma

Stav: velmi dobrý, mírná pachová sotopa

1981, Odeon

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal