litografie

11x14

95/100

24 x 42

24 x 42

podpis M. Čermák, vyd. V. Vávra, dobrý stav

podpis a drobná kresba A. Born, vyd. Lyra Pragensis, 1981, pův. kožená vazba se zlacenou ražbou, 109s., výborný stav

25 celostr. ilustrací, tisk J. Paul, Praha, r. 1943, dobrý stav

2000, Softpress

Stav: dobrý - opotřebeno (místy otlučené desky, lehce zašpiněná ořízka)

1936, Nakladatelství Jana Štence

1999, Formát