Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Album vojenských pohlednic

Autor: . neurčený autor

album válečných pohlednic, společné fotografie, portréty, válečné momentky aj., dobrý stav, album lehce opotřebeno

litografie

17x6,5

31/50

litografie

13,5x9,5

litografie

17x6,5

31/50

1894, Cyrillo-methodějská knihtiskárna

Stav: nepříliš dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné, poškozená vazba

1987, Artia

1963, Státní nakladatelství krásné literatury a umění