Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Album vojenských pohlednic

Autor: . neurčený autor

album válečných pohlednic, společné fotografie, portréty, válečné momentky aj., dobrý stav, album lehce opotřebeno

litografie

8,5x6

litografie

15x11

litografie

17x6,5

31/50

1973, Times Newspapers Ltd

2015, Euromedia Group k. s. - Ikar

Stav: dobrý, opotřebeno, ošoupaná vazba, poškozený přebal

1963, SNTL - SVTL

Stav: dobrý, otřepený přebal