Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Album vojenských pohlednic

Autor: . neurčený autor

album válečných pohlednic, společné fotografie, portréty, válečné momentky aj., dobrý stav, album lehce opotřebeno

litografie

15x5,5

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

1985, Odeon

Stav: dobrý - mírně opotřebeno

1995, Spolková tisková služba

1973, Orbis

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal