Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

Autogram

Autor: Vilém Závada 1905 - 1982

podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav

litografie

17x6,5

31/50

litografie

15x11

litografie

17x6,5

31/50

podpis a věnování autora, věnováno Alici Masarykové, vyd. Ernst Rowohlt, Berlin, 1930, pův. pevná vazba, 150s., polité desky, jinak dobrý stav

kniha obsahuje 29 originálních akvarelových kreseb, čtyřřádkové verše, dobrý stav

podepsaní: František Kutnar, Oldřich Králík, Jaromír Bělič,  Palackého universita, Olomouc, 1949, pův. clpl. vazba, bez obálky, 242s., dobrý stav

1997, nakl. Chronos a nakl. Martin

Stav: dobrý - krapet ušmudlaný přebal, jinak v pořádku

2014, Cpress

Stav: Velmi dobrý, odřené rohy

2008, Grada Publishing

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ošoupána obálka, ušpiněná ořízka