Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Autogram

Autor: Vojtěch Sucharda 1884 - 1968

podpis na pohlednici, pohlednice s podpisem i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav

24 x 42

litografie

9,5x12,5

litografie

15x5,5

5 x sign. orig. litografie M. Švabinský, soupis díla uspořádal a text napsal Ant. Matějček, vydal SČUG Hollar, Praha 1942, volné listy v deskách, 55 s. + 26 čb. příloh, jinak velmi dobrý stav

kniha obsahuje 29 originálních akvarelových kreseb, čtyřřádkové verše, dobrý stav

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1988, 10 000 výtisků, sešit, velmi dobrý stav

Sezam

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná

1931, Verlag Neufeld & Henius

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé, místy ušpiněné

2010, Olympia