Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Aventinský Magazin roč. II.

Autor: více autorů

8 svázaných čísel čaopisu Aventinský Magazin, ročník II. 1931-1932, velké množství ilustrací a fotografí (celostr. foto. Lídy Baarové), clpl. převazba, dobrý stav

litografie

12,5x15,5

6/70

24 x 42

litografie

8,5x6

11 kusů, diapozitivy v původních ilustrovaných dvoustranách, soubor obsahuje: O Červené Karkulce, Kůň barona Prášila, Zvířítka a loupežníci, Dvě přání, O pionýrském šátečku, O Palečkovi, Budka, O perníkové chaloupce, Sedm havranů, Baron Prášil, Maruška a mevěd, vyd. Moravská ústředna pro lidový průmysl umělecký, lehce opotřebeno, dobrý stav

podpis a překlad I. Wernisch, vyd. Odeon, Praha, 1976, pův. clpl. vazba s obálkou, 114s., dobrý stav

3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav

Václav Petr

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka zažloutlá, odřená - místy otrhaná

1965, Hutchinson & Co.

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ošoupán přebal

1990, Rozmluvy

Stav: Výborny, zažloutlá obálka