Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Čeští hudební skladatelé

Autor: více autorů

podpisy, rukopisy, náčrty notových záznamů: Jaroslav Křička, Karel Moor, Josef Vlach - Vrutický, Václav Neumann (dirigent), Emil Němeček, Silvetr Hipman, 2x Jan Seidel, Jaroslav Krombloch, vše nalepeno na papírech, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

3x ručně psaný dopis s podpisem a vizitka A. Wenig, 1x ručně psaný a podepsaný pohled Josef Wenig (malíř, ilustrátor, jevištní a kostýmní výtvarník), dobrý stav

13 barevných dřevorytů J. Váchal, třináctý list je signován Josefem Váchalem; všechny grafické listy jsou značené ve štočku, tisk F.J. Müller, vydal ELK, Praha 1943, volné listy v polopl. deskách, ed. Ráj knihomilů, ruční papír, desky lehce prohnuté, jinak velmi dobrý stav

19 obálek a 17 ruční papír s průsvitkou (žerotínský lev) z Velkých Losin, textová část na ručním papíru, vše v kart. kazetě, utrženy papírové úchyty držící soubor papírů uvnitř kazety, jinak dobrý stav

2012, Academia

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno

2018, Gasset - Allan Gintel

Stav: velmi dobrý, obálka opotřebená

2016, BB/art

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé, lehce poškozen přebal