Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Domácí kuchařka

Autor: Majolena Rytychová

vyd. Rudolf Storch, Praha, 1894?, vložena fotografie autorky, pevná vazba, 150s., knihy restaurována, nový plátěný hřbet, opořebené desky, dobře zachováno

24 x 42

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

13,5x9,5

podpis M. Čermák, vyd. V. Vávra, dobrý stav

podpis a věnování B. Hrabal, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1965, pův. clpl. vazba s obálkou, 85s., výborný stav

1998, Univers - Omnivers

Nakladatelství Jos. R. Vilímek

Stav: dobrý

Newsweek

Stav: Velmi dobrý, nepatrně zvlněné okraje obálky