Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Domácí kuchařka

Autor: Majolena Rytychová

vyd. Rudolf Storch, Praha, 1894?, vložena fotografie autorky, pevná vazba, 150s., knihy restaurována, nový plátěný hřbet, opořebené desky, dobře zachováno

litografie

13,5x9,5

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

1982, Odeon

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozený přebal

1984, Kalich

Stav: jemně ušpiněný přebal, pokrčený

2007, Akropolis