Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Farma zvířat

Autor: George Orwell 1903 - 1950

1. vydání, vyd. I. L. Kober, Praha, 1946, překlad J. Havelka, il. M. Pokorný, clpl. vazba, obálka chybí, 143s., kniha restaurována, nová předsádka, dobrý stav

litografie

13,5x9,5

litografie

16x8

24 x 42

1995, Makropulos

2008, Fragment

1934, Lidové knihkupectví

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněno, nerozřezáno