Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Farma zvířat

Autor: George Orwell 1903 - 1950

1. vydání, vyd. I. L. Kober, Praha, 1946, překlad J. Havelka, il. M. Pokorný, clpl. vazba, obálka chybí, 143s., kniha restaurována, nová předsádka, dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

2014, David Laňka - No limits

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

2019, Euromedia group k. s. - Brána

1971, Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlý přebal