Autor: Karel Teige 1900 - 1951
vyd. V. Petr, Praha, 1925, pův. brož, 128s., restaurováno, nový hřbet, původní nalepen, dobrý stav
10x bar. fotografie z dokumentu režisérky E. M. Bergerové z roku 1974, foto: J. Promberger, fotografie nalepeny na plátěných stránkách, vložena čb. fotografie Josefa Sudka a režisérky E. M. Bergerové, clpl. vazba, vazba místy zašpiněna, dobrý stav
propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely
značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav