Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Film

Autor: Karel Teige 1900 - 1951

vyd. V. Petr, Praha, 1925, pův. brož, 128s., restaurováno, nový hřbet, původní nalepen, dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

podepsaní: Emil Axman, Jarmil Burghauser, Josef Křikava, K. Leiss, Roman Blahník, Ladislav Gaver a Bohuš Heran

vyd. Bohuslav Kümpel - Staňkovský, Plzeň, dobrý stav

podpis autora, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1988, pův. clpl. vazba s obálkou, 461s., dobrý stav

1959, Sportovní a turistické nakladatelství

Stav: dobrý - opotřebeno, zažloutlé stránky, otlučené a odřené desky

1995, Vodnář

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení obálky