Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Film

Autor: Karel Teige 1900 - 1951

vyd. V. Petr, Praha, 1925, pův. brož, 128s., restaurováno, nový hřbet, původní nalepen, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

17x6,5

31/50

vyzdobil a upravil J. Sládek, vyd. Z. Vavřík jako soukromý tisk, 1933, podpis obou autorů v tiráži, ex.: 69/150, pův. sešit, nestr. dobrý stav

podepsaní: Emil Axman, Jarmil Burghauser, Josef Křikava, K. Leiss, Roman Blahník, Ladislav Gaver a Bohuš Heran

příloha knih. "Cíl Života", štočky Hrdina, tisk Kobosil, Smíchov, dobrý stav

1976, Naše vojsko

Stav: Obálka otrhaná a na hřbetu zažloutlá, vazba velmi dobrá

1920, Dědictví Komenského

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé

1989, Kruh