Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Film

Autor: Karel Teige 1900 - 1951

vyd. V. Petr, Praha, 1925, pův. brož, 128s., restaurováno, nový hřbet, původní nalepen, dobrý stav

24 x 42

litografie

8,5x6

litografie

13,5x9,5

2012, Kehrer Verlag

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé

2001, EcoHouse

Stav: dobrý - vazba ušpiněná a ošoupaná