Vyvolávací cena: 350,- Více zde aukce

Fotografie s podpisem

Autor: Vítězslav Novák 1870 - 1949

1x fotografie s podpisem a štítek s podpisem, nalepeno na papíře, 1x volná podepsaná fotografie, dobrý stav

litografie

16x8

litografie

13,5x9,5

litografie

11x16,5

2008, Artur

1990, Společnost Josefa Škvoreckého

Stav: dobrý, lepeno páskou ve hřbetu

1937, Vilém Šmidt

Stav: nepříliš dobrý, rozlepená vazba, poškozená obálka, stránky zažloutlé