Vyvolávací cena: 350,- Více zde aukce

Fotografie s podpisem

Autor: Vítězslav Novák 1870 - 1949

1x fotografie s podpisem a štítek s podpisem, nalepeno na papíře, 1x volná podepsaná fotografie, dobrý stav

24 x 42

litografie

13,5x9,5

24 x 42

ručně psané dopisy v obálkách, adresát M. Kirschner během divadelného turné v Japonsku, dobrý stav

podpis a věnování autora, věnováno Alici Masarykové, vyd. Ernst Rowohlt, Berlin, 1930, pův. pevná vazba, 150s., polité desky, jinak dobrý stav

18x sign. litografie, ex libris, vyd. Chrudim, 1986, volné listy v papírové obálce, dobrý stav

1941, Karel Borecký

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená - lehce prohnutá a zkosená na hřbetu - mírná pachová stopa

1978, Odeon

1923, Hudební matice Umělecké besedy

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné