Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Helena Čapková: Malé děvče

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

nakladatelská značka, viněta na titulu, obálka J. Čapek,  vyd. O.Štorch-Marien, Praha, 1920, pův. brož, 50s., dobrý stav

litografie

8,5x6

24 x 42

24 x 42

1996, Nultá generace - Votobia

2000, V&A Publications

Stav: dobrý, vazba odřená a ošoupaná

1952, Svoboda

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal