Vyvolávací cena: 4000,- Více zde aukce

Hodonín

20x sign. dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. nákladem autora, Hodonín, 1930, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav

litografie

8,5x6

24 x 42

litografie

15x5,5

1956, SNKLHU

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno

2009, Plejáda Publishing

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno

Stav: zachovalý