Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Jak luninci v SSSR pečují o lokomotivy

Autor: více autorů

3 články o stachanovcích strojní služby, vyd. Práce, Praha, 1951, pův. sešit s obálkou, 47s., výborný stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

ručně psaný a podepsaný text na pohlednicích, adresováno spisovateli Oldřichu Zemkovi, přelom 50. a 60. let, dobrý stav

3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav

100x různá technika, vše signováno, podpis a věnování autora, r. 1936, volné listy v kart. obálce, dobrý stav

1999, Riopress

1997, Kuklik

Stav: dobrý, opotřebeno, ošoupán přebal, zažloutlá ořízka

2002, Matfyzpress

Stav: dobrý, obálka ušpiněná a na rozích odřená