Vyvolávací cena: 100,- Více zde aukce

Janko Jesenský: Demokrati

Autor: František Ketzek 1906 - 1978

podpis a věnování ilustrátora, vyd. SNKLHU, Praha, 1953, pův. clpl. vazba s obálkou, 371s., dobrý stav

litografie

9,5x12,5

24 x 42

litografie

8,5x6

2000, Svojtka & Co.

Stav: dobrý - mírné opotřebení - nálepka na přední straně obálky

1944, Wilhelm Limpert-Verlag

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ošoupán přebal

1982, Horizont

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé, poškozen přebal