Vyvolávací cena: 100,- Více zde aukce

Janko Jesenský: Demokrati

Autor: František Ketzek 1906 - 1978

podpis a věnování ilustrátora, vyd. SNKLHU, Praha, 1953, pův. clpl. vazba s obálkou, 371s., dobrý stav

24 x 42

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

13,5x9,5

3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav

podpis a věnování autora, vyd. Slovenský spisovatel', 1950, pův. vazba s obálkou, 58s., dobrý stav

podpis a věnování autora, vyd. Mladá fronta, Praha, 1954, pův. clpl. vazba s obálkou, 68s., dobrý stav

1979, Nakladatelství Kruh

Stav: výborný

1995, Primus

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno

1964, Památník národního písemnictví

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen hřbet