Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Jíří Arvéd Smíchovský (1897-1951)

Autor: . neurčený autor

konvolut fotografií J. A. Smíchovského: kabinetní fotografie narozeného Arvéda v roce 1899, Arvéd jako dítě a dospívající, školní fotografie, svatba Arvéda a Naděždou Ragozinovou v roce 1943, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

15x5,5

1955, SNKLHU

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná a otrhaná

2005, Slávka Kopecká

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal - roztržený a vybledlý

2007, Medica Publishing

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení