Vyvolávací cena: 4000,- Více zde aukce

Karel May: Vinnetou I-V

Autor: Zdeněk Burian 1905 - 1981

obs. Indiánské léto, Rudý gentleman, Na Válečné stezce, Do věčných lovišť a Vinnetouův odkaz, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1939-1940, il. Zd. Burian, 5x pův. clpl. vazba, 377+316+378+398+385s., mírně zkosené a odřené hřbety a okraje desek, všechny svazky restaurovány, první svazek má nový hřbet a původní nalepený, celkově dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

2015, LAUFEN CZ

2008, Baronet

1988, Mladá fronta

Stav: dobrý, obálka mírně opotřebená