Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Karlův most

Autor: více autorů

10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

2004, Atelier Grafik

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno a odřeno

1944, Josef Svoboda

Stav: dobrý, rozjetá vazba, poničené hrany desk

1972, Kalich

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal