Autor: více autorů
10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav
Autor: více autorů
99 reprodukcí velikosti pohlednice, ukázky děl umělců - legionářů čsl. legií za 1.sv. války, reprodukce děl nalepené na kartonu autoři:V. Preissig, F. Kupka, Gutfreund, Dálný, K. Cipra, H. Němeček, O. Nejedlý, V. Beneš, B. Harna, A. Longen, vyd. Památník odboje, Praha, 1923, kart. strany s obrázky 26, 27, 28, 29, a 38, 39, 40, 41, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, nic nechybí, drobná trhlina na obálce, dobrý stav
francouzské vydání fotografické knihy "Madonna Sex" z roku 1992, fotografie Steven Meisel, originální spirálově děrovaná hliníková vazba číslo 0931686, součástí komiks, chybí CD a původné obal s portrétem Madony, na posledních stranách stopy od polití ve spodní části, místy škrábance na deskách, dobrý stav
56 světlotiskových tabulí dle předloh H. Völlgera, tisk Brunner a Hauser, Zürich, vyd. Ingenieur- & Architekten-Verein, Bern, 1895, křídlová složka v plátěné vazbě s ozdobnou zlatou ražbou, chybí tab. č. 1, soubor obsahuje dvě stejné a nečíslované tabule navíc, textový dojlist, německý text, vazba opotřebena, křídla potrhána, jinak dobrý stav