Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Konvolut podpisů osobností české literatury

Autor: více autorů

fotografie s podpisem: Josef Svatopluk Machar, Karel Scheinpflug, Joe Hloucha, František Flos, František X. Svoboda, František S. Procházka, Václav Štěch, Vilém Neubauer, Antonín Klášterský, Jan Čarek, Metoděj Jahn a Libuše Baudyšová, fotografie K. Scheinpfluga poškozena při levém okraji, dobrý stav

litografie

13,5x9,5

24 x 42

litografie

15x5,5

2001, Slovanský dům

Stav: Obálka lehce pokrčená, jinak velmi dobrý stav

1997, Polygrafia SAV

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno

F. Topič

Stav: dobrý - opotřebeno, vazba na okrajích vybledlá, hřbet potrhaný, stránky místy ušpiněné, zohýbané rohy