Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Korespondence, fotografie, kresby

Autor: Vojtěch Kristián Blahník 1888 - 1934

korespondence divadelního teoretika a kritika V. K. Blahníka: 48 dopisů, pohlednic a frontových korespondenčních listů (feldpost) adresovaných manželce Růženě Wenigové - Blahníkové (sestra spisovatele Adolfa Weniga a výtvarníka Josefa Weniga) z let cca. 1910-1930, 15 dopisů adresát V. K. Blahník, vizitky, 25 fotografií z války a soukromého života, 2x portrétní fotografie s podpisem, 1x sign. kresba tužkou a 1x sign kresba tuší s portrétem V. K. Blahníka, 44 fotografií nalepených v albu, nalepena i originílní sign. kresba J. Fučík s portrétem V. K. B., dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

2001, BB art

1970, Státní pedagogické nakladatelství

Stav: velmi dobrý, lehce otřepený přebal

2002, Institut pro středoevropskou kulturu a politiku