Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Kresby a pohlednice

Autor: Jan Dědina 1870 - 1955

2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

1983, Ústav pro kulturně výchovnou činnost

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné, poškozen přebal

1951, Mladá fronta

Stav: dobrý, zažloutlé, obálka opotřebená, potrhaná a ošoupaná

2018, Triton