Vyvolávací cena: 100,- Více zde aukce

Kříž Jidášův

Autor: Lubomír Tomek 1926 - 2006

podpis a věnování autora, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1988, pův. vazba s obálkou, 419s., dobrý stav

litografie

15x5,5

litografie

8,5x6

litografie

12,5x15,5

6/70

1990, Odeon

1970, Olympia

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

2004, Helion