Vyvolávací cena: 3600,- Více zde aukce

Legenda o Svatém Prokopu

Autor: Alex Adolf Jelínek 1890 - 1957

30x sign. lept. A. A. Jelínek, vyd. Vladimír Žikeš (Žikešova Edice), Praha, 1935, ex.: 265/375, volné listy v clpl. kart. přebalu, velmi dobrý stav

litografie

14,5x10

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

1934, F.Topič

Stav: dobrý, obálka opotřebená, listy lehce zažloutlý

2008, Literární salon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ošoupaná obálka

2010, Taschen / Slovart

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení