Vyvolávací cena: 3600,- Více zde aukce

Legenda o Svatém Prokopu

Autor: Alex Adolf Jelínek 1890 - 1957

30x sign. lept. A. A. Jelínek, vyd. Vladimír Žikeš (Žikešova Edice), Praha, 1935, ex.: 265/375, volné listy v clpl. kart. přebalu, velmi dobrý stav

24 x 42

litografie

11x14

95/100

litografie

16,7 x 12,3 cm

2014, Euromedia Group k. s.- Ikar

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná - místy natržená - vyspravená lepící páskou - vazba odřená - naraženy lehce rohy

1955, Národní galerie v Praze

2005, Maroli