Vyvolávací cena: 3600,- Více zde aukce

Legenda o Svatém Prokopu

Autor: Alex Adolf Jelínek 1890 - 1957

30x sign. lept. A. A. Jelínek, vyd. Vladimír Žikeš (Žikešova Edice), Praha, 1935, ex.: 265/375, volné listy v clpl. kart. přebalu, velmi dobrý stav

litografie

16x8

litografie

17x6,5

31/50

litografie

8,5x6

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1984, sešit, velmi dobrý stav

podpis a věnování překladatele, vyd.SNKLHU, 1958, Světová četba sv. 175, pův. brož, opoztřebeno, zašpiněno, 190s.

podepsaní: František Kutnar, Oldřich Králík, Jaromír Bělič,  Palackého universita, Olomouc, 1949, pův. clpl. vazba, bez obálky, 242s., dobrý stav

1931, L. Mazáč

Stav: Velmi dobrý

1990, Rozmluvy

Stav: dobrý - opotřebeno, mírně prohnuté desky, zažloutlé stránky