Vyvolávací cena: 3600,- Více zde aukce

Legenda o Svatém Prokopu

Autor: Alex Adolf Jelínek 1890 - 1957

30x sign. lept. A. A. Jelínek, vyd. Vladimír Žikeš (Žikešova Edice), Praha, 1935, ex.: 265/375, volné listy v clpl. kart. přebalu, velmi dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

litografie

11x16,5

1930, Svatopluk Klír

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - vybledlý hřbet - potrháno

2011, BB/art

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, místy natržená

2006, Albatros

Stav: Velmi dobrý, lehce odřené rohy desek