Autor: více autorů
autoři: Chadima, Šeiner, Olbert, Martinec, Semerád, Buček, Zukal, CIkánek, Ptáček, Žižka, Kristian, Erdmann, Kasal, Voksa, Laštůvka, Marušák, Indra, Tomas, Horký, Hanzlík, aj., volné fotografie v papírové obálce, dobrý stav
Autor: více autorů
podpis a věnování autora Vlastě Fabianové, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1956, pův. clpl. vazba, 63s., lehce opotřebeno, skvna na zadních deskách, dobrý stav
3x podpis a věnování F. Kožík, věnování Vlastě Fabianové a Josefu Bezdíčkovi, lehce opotřebeno, dobrý stav
18x sign. litografie, ex libris, vyd. Chrudim, 1986, volné listy v papírové obálce, dobrý stav