Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Lvi

Autor: Stanislav Škulina 1908 - 1961

značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

16x8

litografie

8,5x6

1999, Ivo Železný

1973, Orbis

Stav: dobrý, obálka odřená, mírně zažloutlá, ušpiněná a značně potrhaná, vazba odřená a opotřebená

2000, Eminent