Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Lvi

Autor: Stanislav Škulina 1908 - 1961

značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav

litografie

14,5x10

24 x 42

litografie

14,5x10

1946, Aventinum

Stav: dobrý - obálka potrhaná a odřená

VEB E.A.Seemann Buch-und Kunstverlag

1984, Karel Voleský

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřeno a ušpiněno