Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Lvi

Autor: Stanislav Škulina 1908 - 1961

značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

15x5,5

2004, Jalna

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba místy zažloutlá a ušpiněná

2005, Argo

1927, Jos. R. Vilímek

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno