Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Lvi

Autor: Stanislav Škulina 1908 - 1961

značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav

litografie

13,5x9,5

litografie

15x11

litografie

16x8

1926, Šolc a Šimáček

Stav: dobrý, vazba lehce opotřebená

1946, Josef Engst

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno a odřeno

2016, NLN - MUP Press