Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Lvi

Autor: Stanislav Škulina 1908 - 1961

značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav

24 x 42

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

1996, Cesta

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno

1942, B. Smolíková-Mečířová

Stav: dobrý, stránky zažloutlé

1941, Orbis

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé a ušpiněné, ušpiněné některé obálky