Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Lvi

Autor: Stanislav Škulina 1908 - 1961

značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav

litografie

8,5x6

litografie

13,5x9,5

24 x 42

1926, Jan Fromek - edice Odeon

Stav: dobrý, obálka místy potrhaná, poslepovaná, zažloutlá, stránky zažloutlé

1996, Paseka

Stav: dobrý, hřbet na hranách lehce odřený, obálka na hranách mírně ošoupaná

2014, Nakladatelství P3K

Stav: Velmi dobrý, lehce odřená obálka