Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Martin Martinček

Autor: Martin Martinček 1913 - 2004

soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav

litografie

15x5,5

24 x 42

24 x 42

kniha obsahuje 29 originálních akvarelových kreseb, čtyřřádkové verše, dobrý stav

podepsaní: František Kutnar, Oldřich Králík, Jaromír Bělič,  Palackého universita, Olomouc, 1949, pův. clpl. vazba, bez obálky, 242s., dobrý stav

podpis a věnování autora, vyd. Slovenský spisovatel', 1950, pův. vazba s obálkou, 58s., dobrý stav

2003, Divadelní ústav

Stav: velmi dobrý - lehce ušpiněná ořízka

1951, Slovanské nakladatelství

1999, Motto

Stav: Velmi dobrý