Vyvolávací cena: 5000,- Více zde aukce

Militärgeographische Angaben über England

Autor: . neurčený autor

Tyto dokumenty byly vytvořeny německým vrchním velením (Generalstab des Heeres, Abteilung für Kriegskarten und Vermessungswesen) a měly sloužit pro vojenské účely, například v souvislosti s plánovanou německou invazí do Británie (Operace Seelöwe), obsah: Mappe A – základní geografické údaje o Anglii, Mappe B – údaje o Londýně, Ostküste – východní pobřeží Anglie, Westküste – Südlicher Teil – jižní část západního pobřeží, Bildheft England insgesamt – fotografická příloha s obrázky celé Anglie, Stadtdurchfahrtpläne England (ohne London) – městské dopravní mapy Anglie (bez Londýna), Stationsverzeichnis zur Karte Großbritannien und Irland – Eisenbahnnetz – železniční stanice a sítě, pět velkoformátových map, dobrý stav

litografie

15x5,5

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

16,7 x 12,3 cm

kniha obsahuje 29 originálních akvarelových kreseb, čtyřřádkové verše, dobrý stav

vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1983, pův. gram. deska, výborný stav

podepsaní: František Kutnar, Oldřich Králík, Jaromír Bělič,  Palackého universita, Olomouc, 1949, pův. clpl. vazba, bez obálky, 242s., dobrý stav

1978, Merkur

1965, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno

Společnost Československého kříže

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno