Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Moudrého Katona mravná poučování

Autor: Ludvík Bradáč 1885 - 1947

vyd. Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady, 1927, 3. svazek Edice 500. ex.: 53/100, pevná pergamenová vazba se zlacenou ořízkou v pouzdře. VIII+151 stran, svrchu předsádek je patrn malý flek od vody, dobrý stav

litografie

14,5x10

24 x 42

24 x 42

2010, Argo

1996, Arca JiMfa

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

1957, Svobodné slovo- Melantrich

Stav: dobrý, optořebeno