Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Naše mocnářství

Autor: Julius Laurenčič

vyd. k oslavám 50 let vlády Františka Josefa I., velké množství čb. fotografií, text česky, němwcky, polsky a latinsky, vyd. Georg Szelinski, K.K. Universitäts - Buchhandlung, Wien, 1898, poloplátěná převazba, kožený hřbet s ražbou a zlacením, dobrý stav

24 x 42

litografie

16x8

litografie

8,5x6

2002, Petrov

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

2020, Knigoizdatelska kăšta "Trud", Bulharský kulturní institut

1950, Naše vojsko

Stav: dobrý - opotřebeno (ošoupaný a mírně zašpiněný přebal, otlučené desky, zažloutlé stránky)