Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Naše mocnářství

Autor: Julius Laurenčič

vyd. k oslavám 50 let vlády Františka Josefa I., velké množství čb. fotografií, text česky, němwcky, polsky a latinsky, vyd. Georg Szelinski, K.K. Universitäts - Buchhandlung, Wien, 1898, poloplátěná převazba, kožený hřbet s ražbou a zlacením, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis a věnování J. Dohnal, věnováno B. Záhorskému, r. 1944, vyd. Šolc a Šimáček, Praha, 1938, pův. brož, 97s., dobrý stav

Chemoplast Brno, kompletní, krabička slepovaná, jinak velmi dobrý stav

podpis autorky, česká rozhlasová novinářka a překladatelka, vyd. Nakl. politické literatury, Praha, 1963, clpl. vazba bez obálky, 150s., dobrý stav

1999, Národní divadlo

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal

2006, Fraus

Stav: Dobrý, mírné opotřebení

2001, Michálek

Stav: Malonko dŕená obálka, jinak výborný stav