Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Naše mocnářství

Autor: Julius Laurenčič

vyd. k oslavám 50 let vlády Františka Josefa I., velké množství čb. fotografií, text česky, němwcky, polsky a latinsky, vyd. Georg Szelinski, K.K. Universitäts - Buchhandlung, Wien, 1898, poloplátěná převazba, kožený hřbet s ražbou a zlacením, dobrý stav

litografie

15x5,5

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

16,7 x 12,3 cm

2012, Euromedia Group k. s. - Knižní klub

1944, Spoločnosť priatěl`ov klasických knih

2017, Paseka

Stav: dobrý, opotřebeno, poškozen přebal