Autor: Jón Svensson 1857 - 1944
podpis autora na titl. straně. vyd. Vyšehrad, Praha, 1934, il. Jiři Židlický, clpl. převazba, 254s., dobrý stav
2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích "Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav
rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav
10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav