Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986
podpis autora na titl. straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1967, pův. clpl. vazba s obálkou, 63s., obálka opotřebena, dobrý stav
8x dřevoryt J. Zicha, dřevoryt na titl. straně ručně kolorován, dřevoryty pochazázejí z let 1939-1942, volné listy v pap. deskách, desky lehce opotřebeny, dobrý stav
podpis a věnování autora, podpis: Milan, r. 1997, vyd. Atlantis, Brno, 1993, pův. clpl. vazba s obálkou, 350s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav
vyd. A. Hynek, Praha, (1885), sbírka písní, básní a nápěvů, pův. nakl. vazba, přední desky zdobené se zlacením, 814s., kniha restaurována, nová předsádka a hřbet, pův. hřbet nalepen, přední desky mírně opotřebené, na zadní desek stopy od polití, jedna strana uvolněna, dobrý stav