Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Ohnivý keř: Odhalená cesta mystická, Praktická mystika díl III.

Autor: Karel Weinfurter 1897 - 1942

dva svazky v jedné knihe, vyd. Zmatlík a Palička, Praha, 1930, druhé, rozšířené vydání, Knihovna štastných lidí, sv. XXXVII., clpl. převazba, 288s.+343s., dobrý stav

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

14,5x10

podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav

podpis a věnování J. Dohnal, věnováno B. Záhorskému, r. 1944, vyd. Šolc a Šimáček, Praha, 1938, pův. brož, 97s., dobrý stav

početní hra z druhé poloviny 19. století, 8 kartonových desek s žetony, žetony kompletní, dobrý stav

2019, Swann

1906, Nákladem spisovatelovým

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - značně zašlý hřbet - uvnitř částečně uvolněno

1990, Naše vojsko

Stav: dobrý - vazba odřená a vybledlá na hřbetu