Autor: Karel Weinfurter 1897 - 1942
dva svazky v jedné knihe, vyd. Zmatlík a Palička, Praha, 1930, druhé, rozšířené vydání, Knihovna štastných lidí, sv. XXXVII., clpl. převazba, 288s.+343s., dobrý stav
podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav
podpis a věnování J. Dohnal, věnováno B. Záhorskému, r. 1944, vyd. Šolc a Šimáček, Praha, 1938, pův. brož, 97s., dobrý stav
početní hra z druhé poloviny 19. století, 8 kartonových desek s žetony, žetony kompletní, dobrý stav