Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

P. Mac-Orlan: Mezinárodní Venuše

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

obálka Josef Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1926, ed. Aventinum, brož, 131s., lehce vybledlá obálka, z části rozlepeno, dobrý stav

litografie

13,5x9,5

litografie

15x5,5

24 x 42

100x různá technika, vše signováno, podpis a věnování autora, r. 1936, volné listy v kart. obálce, dobrý stav

5 x sign. orig. litografie M. Švabinský, soupis díla uspořádal a text napsal Ant. Matějček, vydal SČUG Hollar, Praha 1942, volné listy v deskách, 55 s. + 26 čb. příloh, jinak velmi dobrý stav

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1984, sešit, velmi dobrý stav

2001,

1994, Judaica Slovaca

1999, Mladá fronta

Stav: Velmi dobrý, okraje obálky salbě odřené a trochu zvlněné, ořízka jemně ušpiněná